Mýty & Fakta

O všech sexuálních dysfunkcích obecně, a u předčasné ejakulace zejména, existuje mnoho předsudků, mýtů a nepravdivých informací, které často způsobí, že lidé otálejí s hledáním řešení u lékaře a na místo toho se snaží situaci řešit samoléčbou. Nezřídka se nepravdivá přesvědčení prolínají s pravdou.

Cílem této části je přispět k objasnění některých problémů, které souvisejí s příčinami a možnými řešeními u PE.

Výběr těchto mýtů a zároveň pravda je uveden dále.

 

Naši odborníci

Prof. PhDr. Petr Weiss, Ph.D.

Prof. PhDr. Petr Weiss, Ph.D. Klinický psycholog a psychoterapeut, vědecký tajemník Sexuologické společnosti ČLS JEP. Soudní znalec v oboru klinické psychologie a sexuologie.
Naši odborníci

MUDr. Karel Kočí, CSc.

MUDr. Karel Kočí, CSc. V posledních 25 letech se jako jeden z prvních lékařů v ČR věnuje andrologii a od r. 1995 vede úspěšné soukromé andrologické pracoviště.
Naši odborníci

MUDr. Libor Zámečník, Ph.D., FEBU, FECSM

MUDr. Libor Zámečník, Ph.D., FEBU, FECSM Člen České urologické společnosti ČLS JEP a předsedou její andrologické sekce, člen sekce urodynamiky a neurourologie, člen European Association of Urology, International Society of Andrology.
Naši odborníci

MUDr. Miroslav Louda Ph.D.

MUDr. Miroslav Louda Ph.D. Urolog s dvacetiletou praxí. Provádí výkony a operativu otevřenou cestou a endoskopickými přístupy. Pracuje na Urologické klinice FN a LF v Hradci Králové jako vedoucí lékař.
Naši odborníci